Şirket Profili

Şirket Profili

MİLENS®, 2007. Telekomünikasyon, Savunma, Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri sektörlerinde öncü bir servis ve çözüm sağlayıcıdır. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli servis ve uçtan uca katma değerli çözümlerin yarattığı müşteri memnuniyeti, en önemli gurur kaynağımızdır.

Kuruluşunun ilk dönemlerinde çalışmalarına askeri ve havacılık elektroniği için özel kontrol ve güç elektroniği cihazlarının tasarımı, geliştirme ve üretimi odaklı olarak başladı. Türkiye'nin alanında lider şirketleri; ASELSAN ve MİKES'in büyük projelerine destek sağlayan MİLENS, 2008 yılında bilgi birikimine, Telekomünikasyon, Savunma, Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri alanlarını da eklemeye karar verdi.

Tecrübe ve bilgi birikimimizi, on yılı aşkın tecrübeleri ile kendilerini Telekomünikasyon, Savunma, Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri alanlarında kanıtlamış olan uzmanlarla birleştirip, genişlettik. Bilgi birikimimizi yeni alanlarda geliştirme yönündeki yatırımlarımız ve kararlılığımız, imzaladığımız yeni anlaşmalarla, Müşterilerimiz tarafından kabul ve destek gördü. Bu kabul ve destek, 2010 yılında, Bilgi Teknolojisi ve Telekomünikasyon kontratı ile ilk meyvesini verdi.

Türkiye'nin ikinci en büyük karasal ağını destekleme işini üstlendiğimiz anlaşma; proje yönetimi, planlama, danışmanlık, kurulum, montaj, farklı telekomünikasyon ürünlerinin entegrasyonu, bakım, network optimizasyonu, denetim sistemleri, network yönetimi ve tüm IT ve Telekom aktiviteleri için altyapı desteğini içeriyordu. Bugün, hergün yükselen hizmet kalitemiz, Müşterilerimiz tarafından yeni yapılan anlaşmalarla ödüllendirilmektedir.