Hakkımızda

Hakkımızda

2007 yılında kurulan MİLENS, çalışmalarına askeri ve havacılık elektroniği için özel kontrol, güç elektroniği cihazlarının tasarımı, geliştirme ve üretimi odaklı olarak başladı. Türkiye'nin alanında lider şirketleri: ASELSAN ve MİKES'in büyük projelerine destek sağlayan MİLENS, 2009 yılında bilgi birikimine, bilgi teknolojileri ve telekom alanlarını da eklemeye karar verdi. Tecrübe ve bilgi birikimimizi, on yılı aşkın tecrübeleri ile kendilerini telekomünikasyon alanında kanıtlamış olan uzmanlarla birleştirip, genişlettik. Telekomünikasyon alanına geçiş kararımız ve yatırımlarımız, imzaladığımız yeni anlaşmalarla müşterilerimiz tarafından kabul ve destek gördü. Bu kabul ve destek, 2010 yılında Bilgi Teknolojisi ve İletişim kontratı ile ilk meyvesini verdi. Türkiye'nin ikinci en büyük karasal ağını destekleme işini üstlendiğimiz anlaşma, proje yönetimi, planlama, danışmanlık, kurulum, montaj, farklı telekomünikasyon ürünlerinin entegrasyonu, bakım, şebeke optimizasyonu, denetim sistemleri, şebeke yönetimi ve tüm telekom aktiviteleri için altyapı desteğini içeriyordu. Bugün, her gün yükselen hizmet kalitemiz, müşterilerimiz tarafından yeni yapılan anlaşmalarla taçlandırılmaktadır.

Misyonumuz

Başarımızı, müşterimize sağladığımız katma değer ile ölçüyoruz. MİLENS olarak ana hedefimiz, yüksek müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyeti korumak ve geliştirmek, MİLENS olarak en önemli yatırım alanımızdır. Biz, her zaman müşterilerilerine katma değer sağlamak için gösterdiğimiz olağanüstü yüksek motivasyon ile hatırlanmak istiyoruz.

Tesis Güvenlik Belgesi

Merkez ofisimiz Milli Savunma Bakanlığı tarafından onaylanan ve Dışişleri Bakanlığı tarafından verilen “NATO Gizli” FSCC seviyesi güvenlik sertifikasına sahiptir. Çalışanlarımız “NATO Clearance” belgelerine sahiptir. MİLENS, bu belgeler ile herhangi bir NATO ülkesindeki, askeri projelere hizmet verebilecek akreditasyona sahiptir.

Çalıştığımız Yerler

MİLENS Merkezi Ankara Türkiye'dir

MİLENS aşağıdaki ülkelere destek vermektedir ama verdiğimiz destek bu ülkelerle sınırlı değildir:

Almanya, Azerbaycan, Belarus, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kuzey Kıbrıs, Moldova, Özbekistan, Rusya, Türkiye, Türkmenistan, Ukrayna.